Tavşan ve Hamster Yemi

TAVŞAN VE HAMSTER YEMİ

-
Paket Fiyat Adet
1 KG 19

     

 

 

ESYEM TAVŞAN VE KEMİRGEN BESLEME YEMİ

ÜRÜN İÇERİĞİ

Arpa, ,Yonca pelet, Fıstık, Mısır, Çekirdek, Tavşan pelet , Nohut, Buğday, keçi boynuzu.

Esyem Tavşan ve Kemirgen yemi, Tavşanların ve kemirgenlerin doğadaki beslenme alışkanlıkları göz önünde tutularak, fiziksel ve biyolojik ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılayabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Özel olarak geliştirilen nitelikli karışım oranları ile en seçkin tahıllar kullanılarak, “yem hijyen kuralları”na uygun olarak paketlenmiştir.

 

Besleme Tavsiyesi : Tüketecek evcil hayvan başına günde yaklaşık -50g (5 yemek kaşığı) ürün vermeniz tavsiye edilir.

Esyem tavşanların ve kemirgenlerin fizyolojik olarak almaları gereken tüm besinleri alacağı bir karışım hazırlamıştır. Esyem tavşanınızın ve kemirgeninizin uzun ve sağlıklı bir yaşam sürmesi için gerekli oran ve miktarda hammaddelerin karışımından oluşmuştur. Bu karışım, yüksek miktarda lifli ürün, mineraller, vitaminler ve yeşil ot içermektedir. Ayrıca tadı da tavşanınızı ve kemirgeninizin cezbedecek ve hoşuna gidecek kadar güzeldir. Esyem tavşan ve kemirgen yemi ile tavşanınızın ve kemirgeninizin sağlığını koruyabilir ve keyifli bir beslenme yapmasını sağlayabilirsiniz.

BAKIR SÜLFAT    : en az / min   mg/kg  10
A ViTAMiNi    : en az / min   IU/kg    15,000
D ViTAMiNi    : en az / min   IU/kg    3,00
E ViTAMiNi    : en az / min   mg/kg  30
SELENYUM    : en az / min   mg/kg  150
MANGAN    : en az / min   mg/kg  50,000
KOBALT    : en az / min   mg/kg  150
iYOT    : en az / min   mg/kg  50,000
DEMÝR    : en az / min   mg/kg  50,000
ÇiNKO    : en az / min   mg/kg  50,000
BAKIR    : en az / min   mg/kg  10,00

---------------------------------------------------------------------

NEM    : 11,15%
HAM PROTEiN    :  13,00%
HAM YAĞ    : 3,50%
HAM SELÜLOZ    : 8,50%
HAM KÜL    : 6,00%
NÝÞASTA    : 38,00%
KALSİYUM    : 1,20%
FOSFOR    : 0,47%
SODYUM    : 0,15%
POTASYUM    : 0,50%

  • Kapına NAKİT ödeme
  • Kapıda KREDİ KARTI TEK ÇEKİM ödeme
  • Banka Hesap Numaralarımıza EFT/HAVALE ile ödeme
  • BONUS Özellikli Kredi Kartlarına TEK ÇEKİM ve 70TL üzerine 2 veya 3 TAKSİT Seçeneği ile ödeme
  • MAXİMUM Özellikli Kredi Kartlarına TEK ÇEKİM ve 70TL üzerine 2 veya 3 TAKSİT Seçeneği ile ödeme
  • 100TL altı olan ürünlerimiz için + %18 KDV uygulanmaktadır. 100TL üzeri ürünler için KDV %0 'dır.

Siparişiniz bizim için önemlidir! Online olarak sitemizden verilen siparişler, sipariş formunda belirtilen zaman toleransı içinde periyodik olarak her gün, gün içinde belli saatlerde kontrol edilmektedir. Saat 12:00' den sonra verilen siparişler ertesi gün değerlendirilir. Sipariş transferi paralel olarak kullanılan alternatif yöntemlerle gerçekleştirilmektedir. Sipariş formumuz aracılığı ile tarafımıza iletmiş olduğunuz sipariş bilgileri, kredi kartı bilgileriniz hariç olmak üzere veritabanımıza kaydedilmektedir ve ek olarak hem iş yerimize hem hizmet sunucumuza e-posta yolu ile aktarılmaktadır. Veritabanı veya e-posta sistemlerinde meydana gelebilecek olası herhangi bir soruna karşı veritabanımız ve e-posta kutularımız hem tarafımızca hem hizmet sunucumuz tarafından periyodik olarak kontrol edilmektedir. Sipariş sistemimiz herhangi bir sorun nedeniyle siparişiniz tarafımıza iletilemiyorsa ziyaretçi sipariş sırasında durumdan haberdar edilmektedir. Kargo ve Teslimat Siparişiniz onaylandıktan sonra en geç 7 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Pazar günleri ve resmi tatil günleri hariçtir. Kapıda ödeme ile alışveriş yapılması durumunda siparişinizin tarafınızca onaylanması gerekmektedir. Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır. Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyid edilmektedir. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. Sitemiz üzerinden verilen  Sipariş sırasında bu tutar faturanıza yansıtılmaktadır. Ürünler pazar günü ve resmi tatil günleri hariç 09:00 - 18:00 saatleri arasında belirtmiş olduğunuz adrese ulaştırılmaktadır.Ptt kargo ile gelmesini istediğiniz ürünler için cuma günü çıkan kargonuz pazartesi günü ulaşacaktır.Belirttiğiniz adreste bulunmamanız durumunda siparişiniz en yakın kargo şubesine bırakılır. 3 gün içerisinde ürününüzü oradan alabilirsiniz. Aksi takdirde ürün bize geri yollanacaktır. Yasal zorunluluk gereği isim soy isim ile birlikte fatura kargo paketinin üzerinde gönderilmektedir. Siparişleriniz yalnızca yurt içi adreslere gönderilmektedir.